رستوران ایرانی زیادی در سراسر دنیا افتتاح شده است. رستوران هایی که در آن، طعم دلچسب و خوشمزه غذاهای اصیل به مردم معرفی می‌شود. اکثر ایرانی‌هایی که از ایران خارج شده اند، برای کسب درآمد، اقدام به راه اندازی رستوران کرده اند. و در آن غذاهای اصیل ایرانی را برای مردم سرو می‌کنند. و تفریبا همه آن ها موفق شده اند.

 Guy Fieri یک تیستر معروف آمریکایی

Guy Fieri یک تیستر معروف آمریکایی است، که از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردار است. در سال 2006 ، گای فیری اولین نمایش خود را با عنوان Big Bite Guy در شبکه غذا آغاز کرد. امروز، این ستاره راک آشپزی” همچنین میزبان نمایش های برتر Diners ، Drive-Ins و بازی های مواد غذایی Guy است. رستوران های مختلف از وی دعوت می‌کنند، تا از غذای آنها تست کند. این یک روش تبلیغاتی برای رستوران هاست.

رستوران ایرانی خوش ذوق

یک ایرانی خوش ذوق و خوش سلیقه که در تگزاس آمریکا رستوران دارد، از وی برای حضور در رستوران خود دعوت کرده است. و این تیستر را با طعم کباب کوبیده ایرانی آشنا کرده است. این رستوران دار موفق یکی از مشتریان با سابقه و قدیمی مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت است. در این رستوران برای سیخ گیری کباب از دستگاه کباب زن پویا صنعت استفاده شده است. این رستوران دار خوش ذوق روش پخت کباب کوبیده را به طور کامل برای آقای Guy Fieri شرح داده است. این تیستر معروف طعم کباب کوبیده ایرانی را نیز چشیده است. و از خوردن آن لذت برده است.

Guy Fieri در ابتدا فکر می‌کند که سیخ گیری کباب با دست انجام می‌شود . Guy Fieri قبلا دستگاه کباب زن را ندیده بوده است و برای اولین بار آن را در این رستوران دیده است. و از عملکرد آن شگفت زده شده است.

 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: رستوران ,کباب ,fieri ,ایرانی ,تیستر ,معروف ,تیستر معروف ,کباب کوبیده ,رستوران ایرانی ,گیری کباب ,معروف آمریکایی ,تیستر معروف آمریکایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای من چاپ دیجیتال کتاب و چاپ کتاب مشهد|من چاپ | پرینت رنگی بنیاد بین المللی غدیر آموزشی دانلود آهنگ جدید زینت کالا نور امید بهترین قرص لاغری و چاقی منطق السیر نرده آلومینیومی ترکیه آکات